Av sekretessskäl behöver Google kartor din tillåtelse för att laddas. För mer information, se våra Integritetspolicy.
Jag godkänner

Hör av dig!

Vi vill ha dina frågor, dina undringar och dina tankar så tveka inte att höra av dig till oss! Om du vill kan du använda kontaktformuläret här nere. Kontaktuppgifter till vår personal hittar du längre ner på sidan.

Personal

Rektor

Petra Fasth
petra.fasth@stensund.se

Grundskollärarprogrammet LiU
Specialpedagogprogrammet LiU
Rektorsprogrammet Uppsala Universitet
IHM Business och Management

Peter Hjortsten

Styrelseordförande
Stiftelsen Frisksportgården

Peter Hjortsten
peter.hjortsten@frisksport.se

Mikael Löwf

Beteendevetare

Mikael Löwf

mikael.lowf@stensund.se

Polisförberedande

Tomas Nehrer
tomas.nehrer@stensund.se

Hälsocoach

Uno Vesterlund
uno.vesterlund@stensund.se

Båtbyggarlinjen

Pelle Neztorsson
pelle.nestorzon@stensund.se

Livslinjen

Vavva Jansson
eva.jansson@stensund.se

BYFA

Mika Koskinen
mika.koskinen@stensund.se

Roland Hedman

Socialpedagog

Roland Hedman
roland.hedman@stensund.se

Äventyr & Träning

Håkan Westin
hakan.westin@stensund.se

Christine Falk

Christine Falk

Lärare
christine.falk@stensund.se

Lotta Corell

Lotta Corell

Lärare
lotta.corell@stensund.se

Torbjörn Klefborg

Lärare
torbjorn.klefborg@stensund.se

Cecilia Razai

Lärare
cecilia.razai@stensund.se

Anna-Maria Winnfors

Lärare
anna-maria.winnfors@stensund.se

Kristina Svensson Pettersson

Lärare
kristina.svensson.pettersson@stensund.se

Tom Jonasson

Lärare
tom.jonsson@stensund.se

Jonnie Kjellberg

Lärare
Jonnie.kjellberg@stensund.se

Erik Holst

Lärare
erik.holst@stensund.se

Anette Ljungberg

Reception
anette.ljungberg@stensund.se

Kerstin Ehnroth

Kurs & konferens
kerstin.ehnroth@stensund.se

Marita Dahl

Kök
marita.dahl@stensund.se

Stefan Blomqvist

Kök
stefan.blomqvist@stensund.se

Joakim Petersson

Vaktmästeri
joakim.petersson@stensund.se

Magnus Persson

Vaktmästeri
magnus.persson@stensund.se

Bo Essén

Vaktmästeri
bo.essén@stensund.se