Av sekretessskäl behöver Google kartor din tillåtelse för att laddas. För mer information, se våra Integritetspolicy.
Jag godkänner

Hör av dig!

Vi vill ha dina frågor, dina undringar och dina tankar så tveka inte att höra av dig till oss! Om du vill kan du använda kontaktformuläret här nere. Kontaktuppgifter till vår personal hittar du längre ner på sidan.

Personal

Rektor

Petra Fasth
petra.fasth@stensund.se

Peter Hjortsten

Styrelseordförande
Stiftelsen Frisksportgården

Peter Hjortsten
peter.hjortsten@frisksport.se

Beteendevetare

Christine Falk
christine.falk@stensund.se

Polisförberedande

Tommy Fogelberg
tommy.fogelberg@stensund.se

Hälsocoach

Uno Vesterlund
uno.vesterlund@stensund.se

Båtbyggarlinjen

Pelle Neztorsson
pelle.nestorzon@stensund.se

Livslinjen

Vavva Jansson
eva.jansson@stensund.se

BYFA

Mika Koskinen
mika.koskinen@stensund.se

Socialpedagog

Madeleine Söderström
madeleine.soderstrom@stensund.se

Äventyr & Träning

Håkan Westin
hakan.westin@stensund.se

Kök

Torbjörn Ericsson
torbjorn.ericsson@stensund.se

Vaktmästeri

Sören Lundin
soren@stensund.se